Ste ambiciózny, flexibilný, komunikatívny, máte obchodný talent, vlastníte auto a zvládate vysoké pracovné nasadenie? Tak neváhajte a  pridajte sa k  nám. Hľadáme realitných maklérov, maklérky s nástupom ihneď.

Náplň práce realitného makléra

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
  • pružné reagovanie na požiadavky klientov,
  • zabezpečovanie poradenstva pre klientov,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • aktívne sprostredkovanie predaja a  prenájmu nehnuteľností podľa požiadaviek klienta,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • práca s  databázou nehnuteľností a  klientov,
  • komunikácia s  rôznymi inštitúciami, ako napr. s katastrálnymi úradmi, bankami, exekútormi, elektrárňami, SPP a  pod.

Požiadavky

  • chuť pracovať,
  • obchodný talent,
  • príjemné seriózne vystupovanie,
  • stredoškolské vzdelanie s  maturitou,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • počítačové znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook,
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou,
  • flexibilita (aj časová),
  • komunikatívnosť,
  • aktívny a  pozitívny prístup k  práci,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • kreativita,
  • lojalita k firme.

Ponúkame

  • zázemie a  podpora silnej spoločnosti,
  • prácu v  mladom a  priateľskom kolektíve,
  • príjemné prostredie,
  • technické zázemie kancelárie,
  • motivačné odmeňovanie,
  • variabilný pracovný čas,
  • firemné akcie.

V prípade, že ste sa rozhodli pre prácu realitného makléra (maklérky), Vašu žiadosť, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov a fotografiu nám doneste osobne, alebo zašlite mailom na info@aarealitykosice.sk. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel. č. 0918 18 55 18. Tešíme sa na Vás.

Náš TIP

STAVEBNÝ POZEMOK, ALEJOVÁ, KOŠICE JUH

Predaj, priemyselný pozemok

KOMPLETNÉ INŽINIERSKE SIETE, PRI HLAVNEJ CESTE SO VSTUPOM Z GALGOVECKEJ ULICI

7622 m2Juh, Košice IV
160,- / m2 bez DPH
Iba u násIhneď voľnýVideo