PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / EXKLUZÍVNY 3 IZBOVÝ BYT, MÄSIARSKA ULICA, HISTORICKÉ CENTRUM MESTA KOŠICE

EXKLUZÍVNY 3 IZBOVÝ BYT, MÄSIARSKA ULICA, HISTORICKÉ CENTRUM MESTA KOŠICE

plocha vrátane príslušenstva 170 m2, parkovanie vo dvore, vinná pivnica, alarm, kompletná rekonštrukcia

Dobrá lokalita
Ihneď voľný3D prehliadka
plocha vrátane príslušenstva 170 m2, parkovanie vo dvore, vinná pivnica, alarm, kompletná rekonštrukcia
290 000,-
170 m2
KódMM 5402
Druh ponukyPredaj, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto - Centrum
UlicaMäsiarska
Výmera170 m2
Počet izieb3
Poschodie1
Stav objekturekonštrukcia
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbytehlová
Oknáeurookná
Ostatnépivnica, sklad, krb, bezpečnostné dvere, alarm, kamerový systém, internet
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúrenialokálne

3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU TEJTO NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA NAŠEJ WEB STRÁNKE POD FOTO GALÉRIOU TOHTO INZERÁTU

     Ponúkame na predaj exkluzívny 3 izbový byt situovaný v historickom centre mesta Košice o výmere 170 m2 vrátane príslušenstva a to vinnej pivnice a skladu v suteréne. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na prvom poschodí zrekonštruovanej historickej budovy niekdajšieho mestského paláca nachádzajúceho sa na rohu ulíc Uršulínska a Mäsiarska. Tento polyfukčný objekt prešiel rozsiahlou obnovou v rokoch 2007-2011, ktorá pozostávala z rekonštrukcie spoločných častí a technických inštalácií vymeny vodovodných, kanalizačných aj plynových rozvodov, spolu s rozvodmi elektroinštalácií a bleskozvodov. Opravená bola strecha, komíny, reštaurované boli všetky vnútorné fasády dvorovej časti a taktiež západná fasáda z Mäsiarskej ulice, na ktorú sú orientované okná obytných miestností bytu. V bytovom dome sa nachádza 11 bytových jednotiek ( so vstupmi z dvora) a 12 nebytových jednotiek (so vstupmi z Uršulínskej ulice). Dom má zriadené spoločenstvom vlastníkov, ktoré zabezpečuje správu nehnuteľnosti.

   Byt pozostáva z 3 obytných miestností a to detskej izby, spálne, v ktorej je umiestnená kachľová pec, šatníkom, obývacej izby s kuchynským kútom a krbom, zádveria, kúpeľne a technickej miestonsti celkovo o výmere 127 m2. Príslušenstvom bytu je vinná pivnica a sklad v suteréne domu. Byt pôsobý honosným dojmom vzhľadom na použité materiály (drevené euro okná, obložky zárubní a dvere z masívu, drevené okenné žalúzie, drevené vlisové podlahy, atď.) a v neposlednom rade k tomu prispievajú aj nádherné stropné klemby. Svetlá výška miestností dosahuje výšku až 4,5 metra. Kúrenie v byte zabezpečuje plynový kotol umiestnený v technickej miestnosti, ktorá zároveň slúži aj ako práčovňa a sušiareň. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore prístupnom z Mäsiarskej ulici s elektricky ovládanou bránou. Dvor je monitorovaný kamerovým systémom a disponuje osvetlením reagujúcim na pohyb.

V každej obytnej miestonsti sú inštalované dátove zásuvky pre pohodlné pripojenie Vašich zariadení k internetovej sieti. Samozrejmosťou je elektronické zabezpečenie tohto bytu. Nehnuteľnosť sa predáva vrátane zariadenia.

   V prípade že Vás táto nehnuteľnosť zaujala pre bližšie informácie alebo dohodnutie termínu obhliadky ma kontaktujte telefonicky na čísle 0918 689 846.

VYHRAJ AUTO S AA REALITY KOŠICE

Každý, kto v období od 1.7.2017 do 29.6.2018 so spoločnosťou AA REALITY Košice s.r.o. uskutoční predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, alebo s ňou uzavrie exkluzívnu sprostredkovateľskú zmluvu na obdobie minimálne šesť mesiacov, môže vyhrať nové motorové vozidlo značky Hyundai i 10.

Realitný maklér
Marek

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk

Kontaktovať makléra Profil makléra REFERENCIE MAKLÉRA

 
Naši partneri

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZA FÉROVÚ CENU

CHCETE SA STAŤ 

REALITNÝM MAKLÉROM?

HĽADÁME PRE 

KLIENTOV

POSKYTNEME VÁM ZÁLOHU

ZA VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Vyhraj auto s AA REALITY Košice
Vyhraj auto s AA REALITY Košice