PONUKA NEHNUTEĽNOSTÍ
Ponúkam nehnuteľnosťHľadám nehnuteľnosť
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / RODINNÝ DOM, KONOPNÁ, KOŠICE KRÁSNA NAD HORNÁDOM

RODINNÝ DOM, KONOPNÁ, KOŠICE KRÁSNA NAD HORNÁDOM

pozemok o výmere 708 m2, kompletná rekonštrukcia rodinného domu realizovaná v roku 2015

Náš TIPIba u nás
pozemok o výmere 708 m2, kompletná rekonštrukcia rodinného domu realizovaná v roku 2015
235 000,-
výmera pozemku 708 m2
KódMM 5318
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Krásna
Výmera pozemku708 m2
Počet izieb7
Užitková plocha nehnuteľnosti228 m2
Výmera pozemku708 m2
Počet kuchýň2
Stav objekturekonštrukcia
Vlastníctvoosobné vlastníctvo
Loggia/BalkónLoggia
Počet lóggií/balkónov2
Typ domusamostatne stojaci
Typ strechysedlová
TerasaÁno
Oknáplastové
Ostatnéšpajza, pivnica, sklad, krb, internet
Rozvody/Prí­pojkyelektrina, vodovod, plynovod, studňa, kanalizácia
Druh pozemkuna bývanie
Typ pozemkurovina
Druh parkovaniagaráž
El. napätie230 V, 400 V
Počet kúpeľní­2
Počet WC2

     V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Konopná číslo 1 v tichej lokalite mestskej časti Košice Krásna. Rodinný dom je situovaný na pozemku o výmere 708 m2 nachádzajúcom sa v juhozápadnej zóne mestskej časti Košice Krásna v staršej zástavbe rodinných domov. Celková podlahová plocha domu vrátane garáže je o výmere 228 m2. 

 Rodinný dom pozostáva z troch podlaží, a to:

SUTERÉN  - v suteréne sa nachádza dvojgaráž s prechodom do zádveria, technickej a skladovej časti domu, v ktorej sa nachádza sušiareň a práčovňa, pivnica, technická miestnosť s kotlom zn. Junkers, nová vodáreň opatrená filtrami pevných častíc. V suteréne nájdeme i saunu a ochladzovaciu miestnosť vybavenú sprchovým kútom. Dvojgaráž o výmere cca 30 m2 je vykurovaná a vybavená montážnou jamou.

1. NP - v prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranné zádverie, obývacia izba s krbom s výstupom na priestrannú terasu o výmere 28 m2, jedálenská časť prepojená s kuchyňou s výstupom na loggiu, špajza, pracovňa, kúpeľňa s wc, rodičovská spálňa a menšia kuchynka. Krbová vložka je o výkone 10 kwh. Komíny sú vyvložkované.

2. NP - na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri detské izby, kúpeľňa s WC, menšia pracovňa prípadne hosťovská izba. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza loggia.

      Dom bol kolaudovaný v roku 1984, posledná rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2015. Konštrukcia domu je zo siporexových a porobetónových tvárnic, priečky sú tehlové, okná sú plastové 5 komorové opatrené izolačným dvojsklom kovanie značky Rehau 70 . Zateplenie obvodového plášta domu je realizované polystyrénom o hrúbke 10 cm, fasádna omietka je silikonová. Strecha domu je plechová odizolovaná fúkanou izoláciou. Stavba je napojená na všetky inžinierske siete a to na plynovú prípojku, vodovodnú prípojku, elektrickú prípojku a kanalizačnú prípojku, na pozemku sa nachádza studňa, ktorej voda je využívaná na splachovanie toaliet a sprchovanie a taktiež na zavlažovanie záhrady. Prípojka mestskej vody je používaná na priamu konzumáciu a varenie. Podlahy sú v izbách zdvojené a to drevené a prekryté laminátovou podlahou v kúpeľniach keramická dlažba.

     Dom pôsobí príjemným a zároveň funkčným dojmom s prihliadnutím na potreby 4 až 5 člennej rodiny. Na pozemku je inštalovaná vkusná okrasná záhrada s rôznymi okrasnými rastlinami a taktiež ovocné stromy (jabloň, marhuľa, hruška, slivka, čerešňa) ďalej tu nájdete černice, maliny a hrozno. Na pozemku sa nachádza altánok s grilom, koterec pre psov, jazierko a záhradný domček na náradie. Vstup na pozemok je zabezpečený elektrickou bránou pre vstup motorových vozidiel a taktiež bránkou pre peší vstup opatrenou elektronickým vrátnikom, ktorý pohodlne ovládate z obývacej izby i zádveria. Exteriérové osvetlenie je inštalované v okolí altánku jazierka, chodníka i v koterci.
 

    Mesačné náklady pre 3 osoby predstavujú sumu  90 eur, za predpokladu, že používate krb v zimných mesiacoch aspoň 3 x krát do týždňa.

VYHRAJ AUTO S AA REALITY KOŠICE

Každý, kto v období od 1.7.2017 do 29.6.2018 so spoločnosťou AA REALITY Košice s.r.o. uskutoční predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, alebo s ňou uzavrie exkluzívnu sprostredkovateľskú zmluvu na obdobie minimálne šesť mesiacov, môže vyhrať nové motorové vozidlo značky Hyundai i 10.

VYHRAJ AUTO S AA REALITY KOŠICE

Každý, kto v období od 1.7.2017 do 29.6.2018 so spoločnosťou AA REALITY Košice s.r.o. uskutoční predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, alebo s ňou uzavrie exkluzívnu sprostredkovateľskú zmluvu na obdobie minimálne šesť mesiacov, môže vyhrať nové motorové vozidlo značky Hyundai i 10.

Realitný maklér
Marek

Marek Mati

výkonný riaditeľ

0918 689 846
mati@aarealitykosice.sk

Kontaktovať makléra Profil makléra

 
Naši partneri

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

ZA FÉROVÚ CENU

CHCETE SA STAŤ 

REALITNÝM MAKLÉROM?

HĽADÁME PRE 

KLIENTOV

POSKYTNEME VÁM ZÁLOHU

ZA VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Vyhraj auto s AA REALITY Košice
Vyhraj auto s AA REALITY Košice